سایت سومین جشنواره نمایشنامه خوانی رضوی

ممنوعیت استفاده از موسیقی حرفه ای در نمایشنامه خوانی flower deliveries

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند که استفاده از هرگونه موسیقی و افکت حرفه ای و ضبط شده در نمایشنامه خوانی ممنوع می باشد.

شرکت کنندگان مجاز به استفاده از موسیقی و افکت خلاق در نمایشنامه خوانی هستند.[ موضوع ] : اخبار, اطلاعیه ها, شیوه نامه
[ برچسب ها ] :
ن : admin
ت : یکشنبه, 2 ژوئن 2013
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

2 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. با سلام و خسته نباشی

    اعضای مرکز ما یکی از گروه های شرکت کننده در جشنواره ی نمایشنامه خوانیمی باشند و چندین ماه است بر طبق اصول شیوه نامه قبلی نمایشنامه خوانی تمریناتی داشته اند و در نمایشنامه نیز از افکت صدای طبیعت (باران) و حیوانات استفاده شده ،در حال حاضر با توجه به این تمریناتی که صورت گرفته و شش روز دیگرنیز به ضبط نهایی جهت ارسال به دبیرخانه نمانده است لطفا در خصوص استفاده از این افکت صداها ما را راهنمایی فرمائید.
    با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

 
 
   "سومين جشنواره نمايشنامه خواني رضوي" به منظور تقويت و گسترش فرهنگ ديني و آشنايي بيشتر کودکان و نوجوانان با سيره عملي امام رضا عليه السلام، كشف و شکوفايي استعداد هاي كودك و نوجوان در زمينه هنر هاي نمايشي وتقويت و گسترش فعاليت نمايشنامه خواني بصورت سراسري برگزار مي گردد.اين فعاليت نو به عنوان يك واسطه تربيتي جذاب و تاثير گذار در مراكز فرهنگي هنري كانون در استان همدان اجرا مي شود.  
 

کلیه امور مربوط به ثبت نام ، دریافت شیوه نامه، فرمهای مربوطه و آموزشهای مختلف را از طریق این وب سایت می توانید دریافت نمائید.

برای ارتباط با دبیرخانه جشنواره با آدرس ایمیل زیر مکاتبه نمائید

hamedanrazavi@gmail.com